آموزش آشپزی صفر تا صد+دوره کلاس های حرفه ای+مدرک بین المللی

استفاده از انواع ادویه، گوشت، روغن و آبزیان دریایی در نقاط مختلف جهان متفاوت بوده و با فرهنگ بومی منطقه در کنار مذهب در انتخاب رژیم غذایی آنها نقش خاصی ایفا نموده است. درصد زیادی از کره زمین با آب پوشیده شده و آبزیان متنوعی در دریا و رودخانهها به زیست مشغول هستند. مناطق جنوبی کشور همجوار با دریا بوده و مردم این استانها از تنوع خاصی در زمینه غذاهای دریایی برخوردار هستند.

به توجه به قدمت تاریخی کشور ایران و فتح مناطق مختلف دنیا، برخی از غذاهای خوشمزه که منشاء پیدایش آن در هیچ کدام از نواحی ایران وجود ندارد نیز وارد سبد غذایی مردم شده است. هر کدام از مواد غذایی متنوع در ایران و جهان به سبک خاصی مورد طبخ قرار گرفته و انتخاب بهترین شیوه فرآوری آن نیازمند تخصص ویژهای خواهد بود. برخی از اشخاص برای مدیریت وزن خود در جهت کاهش یا افزایش وزن نیازمند یک رژیم غذایی خاص بوده و برای رفع هر دو مشکل اهمیت رژیم غذایی مناسب، کاملاً واضح خواهد بود. آشنایی با خواص هر ماده غذایی در این بخش اهمیت بالایی خواهد داشت.

برای آشنایی مفصل با اهمیت آشپزی، آشنایی با غذاهای مختلف و بهترین مسیر سرآشپز شدن تا انتهای این مقاله همراه بلاگ آشپزی سایت دانش و مهارت باشید. نوشیدنیهای مثل قهوه و چای نیز بهدلیل دارا بودن کافین به افزایش فعالیت مغز و بیدار شدن بدن کمک خواهند کرد. به طور مثال مردم کشورهای شرق آسیا مانند: چین، فیلیپین، ژاپن و کره جنوبی حتی از گوشت حشرات و حیواناتی مانند: سوسک، مارمولک و حتی سگ هم در رژیم غذایی خود استفاده خواهند کرد. در کشورهای غربی نیز از گوشت دام در تهیه انواع استیک، سوسیس، سالاد و سوپ بهرهبرداری خواهد شد.

کسب علم درکنار بهرهبرداری از ابزار مناسب از اصلیترین نیازهای هر آشپز است. این شرایط خاص و متفاوت تنها برای شاخصه استفاده از گوشت در انواع رژیم غذایی مردم جهان بوده و برای غذاهای دریایی، گیاهان خوراکی درکنار انواع غذای سنتی و بومی نیز صدق خواهد نمود. دوره سرآشپز حرفهای مجموعه دانش و مهارت طی 160 ساعت کلاس آموزش نکات تئوری و عملی مختلفی را در سطح غذاهای قاره و تولید غذاهای تجاری را به هنرجو ارائه خواهد نمود. پس از گذر ار مرحله آموزش آشپزی ملل توانایی شرکت در دوره سرآشپز حرفهای را خواهید داشت. همچنین در صورت ثبتنام از طریق سایت دانش و مهارت تخفیف 7 درصدی در پرداخت شهریه دوره سرآشپزی حرفهای شامل حال هنرجویان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید