آموزش آشپزی صفر تا صد+دوره کلاس های حرفه ای+مدرک بین المللی

با توجه به پرورش دام در نقاط مختلف کشور ایران، شاهد انواع کباب و خورشت محلی از گوشت دام خواهید بود. در استانهای شمالی ایران نیز انواع ماهی شکمپر در کنار اشپل ماهی مورد توجه قرار گرفته و شهرت خاصی در کشور دارند. پیشرفت فناوری در سالهای اخیر و در ادامه با همهگیری ویروس کرونا بسیاری از کلاسهای آموزشی بهصورت آنلاین برگزار شده است.

این افراد برای حفظ سلامتی خود و اهمیت به زندگی دیگر حیوانات، دست از مصرف انواع گوشت برداشته و نیازهای اساسی بدن خود را با مصرف گیاهان بر طرف خواهند کرد. مصرف سالاد، آش، سوپ و خوراکهای که با انواع حبوبات تامین شود در رژیم غذایی این افراد جایگاه خاصی خواهد داشت. امروزه انواع ماکیان و طیور در حالتهای خاص نگهداری و برای عرضه به بازار مصرف تولید خواهند شد. صبحانه اصلیترین وعده غذایی در شبانهروز بوده و آمادهسازی آن نیاز به رعایت نکات مهم خواهد داشت. خاویار بهدست آمده از ماهیا خاویاری جز گرانترین مواد غذایی در جهان بوده و مصرف بیش از یک قاشق غذاخوری از آن سلامت انسان را نیز به خطر خواهد انداخت!

از اینرو بهتر است از رژیم غذایی مناسب به سراغ صبحانه رفته و به مصرف آب میوهها، میوه، نان و لبنیات دارای کلسیم روی آورید. ادویه لازم برای بهتر شدن مزه در هر سبک آشپزی نیز متفاوت بوده و از وظایف مهم سرآشپز، اطلاع از چنین اطلاعات کوچک اما مهمی است. استفاده از سویا بهعنوان جبرانکننده کمبودهای پروتئینی نیز در بین این اشخاص رواج خاصی دارد.

به عنوان مثال سوشی یک غذای چینی بوده که در سراسر جهان طرفداران خاص خود را دارد. بهطور مثال غذاهای پیتزا و پاستا مربوط به کشور ایتالیا بوده و زادگاه انواع کباب و سالاد پیشینه-ای مربوط به ایران دارد. پاستا از خمیر حاصل از آرد، آب یا تخممرغ بهدست آمده و خواستگاه اصلی این نوع غذا در کشور ایتالیا است. در صورتی که از طریق وبسایت اقدام به ثبتنام نمایید، 7 درصد تخفیف در مبلغ شهریه را دریافت خواهید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید