آموزش آشپزی صفر تا صد+دوره کلاس های حرفه ای+مدرک بین المللی

مصرف انواع آبزیان به واسطه دارای بودن انواع اسید چرب نیز گزینه مناسبی برای صرف صبحانه است. از اینرو بهتر است از رژیم غذایی مناسب به سراغ صبحانه رفته و به مصرف آب میوهها، میوه، نان و لبنیات دارای کلسیم روی آورید. مصرف سالاد، آش، سوپ و خوراکهای که با انواع حبوبات تامین شود در رژیم غذایی این افراد جایگاه خاصی خواهد داشت.

در کشور ایران نیز در قسمتهای جنوبی کشور ماهیان خاصی صید شده و خوراکهای خاصی مانند: قلیه ماهی نیز پخت خواهد شد. پخت غذا و خوراکهای متنوع با استفاده از گوشت ماکیان نیازمند آشنایی با هر نوع پرنده خواهد بود. با توجه به مزه متفاوت، خواص بینظیر و حیاتی برای زندگی انسان شاهد پخت انواع غذای دریایی در نقاط جهان خواهید بود.

ذائقه جمعیت جوان جهان به سمت فست فودها گرایش پیدا کرده و همه روز شاهد اضافه شدن فست فودها به جمع اغذیه-فروشیها شهر هستید. ماهیگیری نیز از گذشته همراه انسانها دچار سیر تحولات خاصی شده و در چند قرن اخیر توانای تکثیر، رشد و پرورش ماهی نیز به قدرت انسان اضافه شده است. دامها نیز در طول تاریخ مورد پرورش قرار گرفته و از قدیمیترین همراهان انسان در طی سالیان متمادی هستند. غذاهای صد در صد گیاهی مورد مصرف افراد با سلیقه خاص به نام گیاهخواران یا وجترین است.

یک سرآشپز ممتاز باید با غذاهای شرق آسیایی که از انواع رشته استفاده خواهد شد تا انواع خوراک ایتالیایی را به خوبی مورد طبخ قرار دهد. بدن انسان در زمان خاب شبانه تمام مواد غذایی را هضم کرده و حتی در صورت نیاز از ذخایر انرژی بدن نیز استفاده خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید