از صفر تا صد ثبت برند مواد غذایی

در یک مطالعه، افرادی با پوست آسیب دیده در برابر نور خورشید ترکیبی از آستاگزانتین و کلاژن را به مدت ۱۲ هفته مصرف کردند. این غذای ساده برای ناهار، به خصوص در مناطق شمالی کشور بسیار محبوب است و همان طور که از اسم آن هم مشخص است، در این غذا، مرغ با ترکیبی از چاشنیها درست میشود و طعم ترش میگیرد. مرغ را در هر ابعادی که دوست دارید خرد کنید و در تابه با روغن بگذارید تا تغییر رنگ دهد و کمی سرخ شود. ناگت مرغ هم از غذاهای فست فودی و نیمه آماده است که می توانیم آنرا به صورت آماده هم تهیه کنیم، البته اگر خودمان آنرا در منزل درست کنیم مطمئنا سالم تر و خوشمزه تر خواهد بود.

سپس موادی مانند آبلیمو، دارچین، زعفران دم کرده و نمک و فلفل به همراه روغن مایع را قاطی کرده و به داخل و روی مرغ با یک فرچه آغشته کنید. در درون مرغ از آلوهای جنگلی و بخارا به همراه رب انار، سیر و سبزیجات معطر به همراه هویج و سیب زمینی استفاده میشود. یک لیوان آب جوش را به همراه زعفران بر روی مرغ میریزیم و میگذاریم با آب زعفران بپزد. همانطور که این غذا از اسمش پیداست از ترکیت مرغ که معمولاً سینه و ران مرغ است به همراه برنج زعفرانی و زرشک درست میشود.

سینه های مرغ را پاک کنید و بشویید. کباب کوبیده یکی از خوشمزهترین غذاهای مجلسی است که معمولاً کمتر کسی دست رد به سینه آن میزند. برای بسیاری، این یکی از بهترین خوراکی هایی است که می توانند بخورند. بعد از صبحانه که مهمترین وعده غذایی است و باید کامل و مقوی صرف شود، ناهار از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای درست کردن کوفته تبریزی به عنوان ناهار بدون برنج شما به مقداری گوشت چرخ کرده، لپه، برنج، پیاز، سبزیجات، رب گوجه فرنگی، تخم مرغ، گردو، زرشک و آلو برغانی نیاز دارید. برای ادامه طرز تهیه آلبالو پلو با مرغ یا گوشت قلقلی به مطلب آن مراجعه کنید. برای تهیه آن ابتدا مرغ که ترجیحاً سینه مرغ است را میگذاریم با پیاز و سیر بپزد. در عوض، تخممرغها را به طور کامل بپزید و از خوردن غذاهایی که دارای تخممرغ خام و یا نیمپز هستند اجتناب کنید.

به این دلیل که در تابستان آلبالو به وفور یافت میشود. یکی از غذاهای خوشمزه و سنتی ایرانی خورشت فسنجان هست که هم با مرغ و هم با گوشت چرخ کرده قلقلی درست میشود. برای تهیه این غذا ابتدا مرغ را درست میکنیم. اگر از طرفداران انواع غذا با بادمجان باشید، احتمالا اسم خاویار بادمجان به گوشتان خورده است. طرز تهیه کوکو سبزی بسیار ساده است ولی میتوانید بنا به سلیقه خودتان موادی را به آن اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید