از صفر تا صد ثبت برند مواد غذایی

در مرحله اول تهیه شامی کباب، سیب زمینیها و پیاز را پوست بگیرید و بشویید. برای تهیه آن ابتدا پیاز را پوست بکنید و بشویید و با دنده ریز رنده کنید. آش غذایی دوست داشتنی است که با آش سبزی، نخود، لوبیا، عدس، کشک و با توجه به نوع آن از مواد لازم دیگری درست میشود. همه این غذا را دوست دارند. اما رژیم غذایی همه ما که حاوی ۲۰۰۰ کالری در روز نیست!

شما نمیتوانید تمام باکتریهایی که موجب مسمومیت غذایی میشوند را بچشید، ببینید و یا حتی استشمام کنید، و چشیدن تنها مقدار کمی از غذای آلوده میتواند منجر به یک بیماری جدی شود. در حالی که لذت بردن از این غذاها در حد اعتدال اشکالی ندارد اما باید رژیم کلی شما مملو از میوهها، سبزیجات، کربوهیدراتهای پیچیده، چربیهای سالم و پروتئین بدون چربی باشد. اگر گوشت چرخ کرده شما در فریز بوده و یخ زده است از ۱ ساعت قبل بیرون بگذارید و بزارید با دمای محیط یخ آن آب شود.

مرحله ۱ را برای پیاز هم تکرار کنید و آن را به کاسه سیب زمینی رنده شده اضافه کنید. شامی کباب را به همراه سیب زمینی سرخ کرده میتوان میل کرد. سپس سیب زمینیها را با یک رنده مناسب به صورت ریز رنده کنید و در یک کاسه مناسب بریزید.

آب پیازها را بگیرید و به سیب زمینی های رنده شده اضافه کنید. پیاز و سیر را رنده کنید و آب آن را بگیرید. برای تهیه آن ابتدا باید ابتدا سیب زمینیها را آب پز کنید و بعد از اینکه سرد شد، آنها را در ظرفی رنده کنید. و مواد اصلی تهیه آن سیر، کدو، بادمجان و سیب زمینی می باشد. این غذای خوشمزه خیلی راحت با سیب زمینی، تخم مرغ و گوشت چرخ کرده درست میشود.

برای طرز تهیه رولت گوشت با جعفری و گردو بر روی لینک کلیک کنید. برای ادامهی مطلب طرز تهیه شامی خوشمزه و ترد اینجا کلیک کنید. برای ادامهی مطلب طرز تهیه کتلت گوشت چرخ کرده اینجا کلیک کنید. برای ادامه طرز تهیه سماق پلو اینجا کلیک کنید. برای ادامه طرز تهیه ماکارونی با گوشت چرخ کرده اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید