با دانستن مواد غذایی ضد پیری ، جوانی خود را حفظ کنید!

مهم است که توجه داشته باشید که خوردن مواد غذایی ضد پیری شما را به طور قابل توجهی جوانتر نشان نمیدهد و تغذیه تنها یکی از جنبههای پیری است. غذا و تغذیه ، بیشک مهمترین موضوع مورد بحث دنیای امروز را تشکیل میدهد. مشاهده این بازخوردها به شما کمک میکند تصمیم گیری بهتری در مورد سفارش غذا از رستوران مورد نظر خود داشته باشید.

با این حال، افزودن غذاهای غنی از مواد مغذی به رژیم غذایی میتواند به شما کمک کند تا با بالا رفتن سن بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. این مواد منبعی غنی از فیبر هستند و میتوانند به سلامت روده، جلوگیری از یبوست و سایر مشکلات دستگاه گوارش کمک کنند. در این مطلب لیستی از انواع غذاهای ایرانی و سایر ملل را خواهید دید که به شما کمک می کند غذای مورد علاقه خود و خانواده تان را به راحتی انتخاب کرده و از دغدغه چی بپزم خلاص شوید. افزایش آگاهی و دانش مردم در مورد خصوصیات تغذیهای ترکیبهای مختلفی غذایی ، نیازمند این است که در مورد غذاهای خاص اطلاعات بیشتری مانند میزان هر یک از مواد معدنی و ویتامینها و مقدار مواد قندی و چربیها ارائه شود.

آن ها حاوی مقدار زیادی مواد غذایی مورد نیاز بدن انسان هستند. بعد از صبحانه که مهمترین وعده غذایی است و باید کامل و مقوی صرف شود، ناهار از اهمیت بالایی برخوردار است. گردو بسیار مقوی و پر از فیبر و انواع مختلف ویتامین ها و مواد معدنی است. هویج یک گیاه ریشه ای محبوب است.بسیار خوش مزه و ترد است و با مواد مغذی مثل فیبر و ویتامین K پر می شود. برعکس اگر تصمیم داریم که مثلا فیبر بیشتری مصرف کنیم، بهتر است به خوراکیهایی روی بیاوریم که برای شاخص فیبر درصد ارزش روزانه بالاتری دارند.

در جدول زیر روی نام هر غذا کلیک کنید یا انگشت بگذارید تا طرز تهیه آن را ببینید. مواد غذائی ارگانیک به آن دسته از مواد غذایی گفته می شود که عاری از هر گونه مواد شیمیایی و مصنوعی همچون آفت کش ها، سموم، نگهدارنده ها، کودهای شیمیایی و به طور کلی هر گونه آلاینده است.

صد در صد ارگانیک: محصولاتی که به طور کامل از ترکیبات آلی (طبیعی) تشکیل شده اند. تولید کنندگان محصولات ارگانیک از استانداردها و دستورالعمل های بسیار سخت گیرانه ای تبعیت می کنند که احتمال آلوده شدن اینگونه محصولات به مواد شیمایی و سمی به حداقل ممکن می رسد. یعنی اگر کسی علامتی برای کالای خود انتخاب کرد و استعمال نمود و آن را به ثبت نرسانید وی را الزام نمی کنند. مدارک باید در سایت بارگذاری شوند تا کارشناسان اداره مالکیت معنوی آنها را بررسی و ایراد نظر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید