با دانستن مواد غذایی ضد پیری ، جوانی خود را حفظ کنید!

سپس در یک صافی بریزید تا آب آنها کاملاً برود. سپس این مخلوط را میکوبند تا حالتی نرم و حلیم مانند به خود بگیرد. چینیها به درست کردن انواع غذا با مرغ و نودل شهرت دارند و از آن به عنوان غذای اصلی در وعده شام یا ناهار استفاده میکنند به طوری که نودل، بخش جدایی ناپذیر فرهنگ آنهاست.

در طرز تهیه کباب کوبیده مرغ و درست کردن این غذا برای ناهار شما به سینه مرغ چرخ شده، پیاز، سیر، فلفل دلمه و مقداری زعفران و نمک و فلفل نیاز دارید. درصورت تمايل به خريد انواع شيريني بهتر است از انواع شيريني بدون خامه، كم چرب و كم شيرين با اندازه كوچك استفاده كنيم. به جاي خريد انواع گوشت قرمز بهتر است ماهي، مرغ و ماكيان خريداري كنيم.

تأکید کردیم که قبل از هر چیزی به مقدار سهم رجوع کنید و ببینید که هر بسته حاوی چند سهم است. اگر کالری دریافتی روزانهمان بیش از مقدار موردنیاز باشد اضافهوزن پیدا میکنیم. سپس به مقدار دلخواهتان نمک، زردچوبه و فلفل را به پیاز و سیر اضافه کنید و کاملا هم بزنید و تفت دهید تا پیاز و سیر ها رنگ طلایی به خود بگیرند. بعد از داغ شدن روغن، پیاز و سیر خرد شده را در قابلمه بریزید و تفت دهید تا نرم شوند. سپس بر روی اجاق گاز بگذارید و بعد از داغ شدن روغن، پیاز و سیر را به تابه اضافه کنید و تفت دهید تا مقداری نرم شود.

بعد از اینکه پیازها نرم و طلایی شدند، به قابلمه شنبلیله و گشنیز خرد شده را اضافه کنید و مواد را هم بزنید و با یکدیگر تفت دهید. شنبلیله و گشنیز را پاک کنید و بشویید. در مواد لازم مورد استفاده در انواع ناهار نونی هم از انواع سبزیجات میتوانید استفاده کنید و هم انواع گوشت و حبوبات. اکثر مردم در خرید های خود دنبال برندهای مواد غذایی هستند که کیفیت مطلوبی دارند زیرا سلامتی شان برایشان اهمیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید