ثبت سفارش آنلاین غذا از رستوران ها و فست فود ها- اخبار بازار تسنیم

باقالی پلو با مرغ که علاوه بر اینکه می توانیم آنرا به عنوان یک وعده ساده برای خانواده درست کنیم، می توانیم از آن به عنوان غذای مجلسی در مهمانی های خود نیز استفاده کنیم. معمولا غذاهایی که برای وعده ناهار مهمونی تهیه میشوند بیشتر مجلسی هستند و طرز تهیه آنها هم لزوما سخت یا وقتگیر نیست.

بال مرغ عسلی از غذاهای خوشمزه بین المللی است که معمولا به عنوان پیش غذا سرو می شود، البته می توانیم این غذای خوشمزه را به عنوان غذای اصلی نیز سرو کنیم. پاچینی مرغ از غذاهای شناخته شده برای ایرانیان است که معمولا در رستوران ها سرو می شود، اگر تمایل دارید این غذای خوشمزه را در خانه درست کنید به دستور زیر مراجعه کنید.

برای تهیه شامی کباب کلیک کنید. مرغ کاری که با نام خورش مرغ کاری هم شناخته می شود یکی از غذاهای اصیل کشور هند است که با ادویه فراوان تهیه می شود و طعم بسیار خوبی دارد. باتر چیکن که نام فارسی آن مرغ کره ای می باشد یکی دیگر از غذاهای بین المللی است که با گوشت مرغ تهیه می شود و فوق العاده خوشمزه و لذیذ است.

اینها سوالاتی هستند که ممکن است هر روز از خودتان بپرسید یا از دیگران بخواهید که به شما کمک کنند تا برای انتخاب یک ناهار خوشمزه تصمیم بگیرید. البته این خورش را با گوشت گوسفندی هم درست می کنند ولی این دستور با گوشت مرغ تهیه می شود. پاپ کورن مرغ یکی از انواع غذاهای فوری و خوشمزه ای است که می توانیم با گوشت مرغ درست کنیم. قلیه مرغ یکی از غذاهای سنتی و محبوب در جنوب کشورمان است که از ترکیب گوشت مرغ و سبزیجات درست می شود. این ماده سرشار از گلوتاتیون (یک ترکیب پروتئینی کوچک که سموم کبد را از بین می برد) و همچنین فلاونوئیدها و بتا کاروتن است.

هنگام افزودن هویج و پیاز برای گرفتن بوی بد مرغ یک شاخه کرفس و چند عدد برگ بو به مرغ اضافه کنید. خورش ناردون یا مرغ ناردونی هم از غذاهای خوشمزه و پر طرفدار شمال کشورمان است که توصیه می کنیم اگر طرفدار اکبر جوجه هستید حتما این غذا را هم امتحان کنید. مسئله اینجاست که آشنایی با انواع دستور پخت غذا برای ناهار به شما کمک میکند تا راحتتر برای انتخاب ناهار چی بپزم تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید