خوشمزهترین غذاهای سنتی ایران و شهرهای معروف را کجا بخوریم؟

برای تهیه آن ابتدا پیاز را پوست بکنید و بشویید و با دنده ریز رنده کنید. در مرحله اول تهیه شامی کباب، سیب زمینیها و پیاز را پوست بگیرید و بشویید. برای تهیه آن ابتدا باید ابتدا سیب زمینیها را آب پز کنید و بعد از اینکه سرد شد، آنها را در ظرفی رنده کنید. سپس سیب زمینیها را با یک رنده مناسب به صورت ریز رنده کنید و در یک کاسه مناسب بریزید. کوفتههای آماده شده را در نهایت در سس قرار دهید و اجازه دهید کوفته هلو شیرازی به آرامی بپزد. اگر گوشت چرخ کرده شما در فریز بوده و یخ زده است از ۱ ساعت قبل بیرون بگذارید و بزارید با دمای محیط یخ آن آب شود.

با وجود اینکه همبرگر جز غذاهای فست فودی به حساب می آید ولی شما می توانید این غذای خوشمزه را در خانه و بسیار سالم درست کنید و از آن لذت ببرید. ولی اگر به سالمخواری معتقدید، پس در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم اطلاعات تغذیهای روی برچسب مواد غذایی را چگونه باید بخوانیم. به علاوه، سالمون و سایر ماهیهای چرب سرشار از پروتئین هستند که خوردن آن بسیار مهم است تا بدن شما بتواند کلاژن و الاستین تولید کند.

زیرا شامل مواد مغذی بیشتری نسبت به هر غذایی دیگر است. فقط به خاطر داشته باشید که آن ها کربوهیدرات بالایی دارند، به همین دلیل در رژیم غذایی کم کربوهیدرات توصیه نمی شوند. بهتر است که میوه و سبزی مورد نیاز یک روز را در چهار نوبت میل نمایید و سعی کنید که نیمی از میوه ها و سبزی های مصرفی از گروه سرشار از ویتامین C باشد.

شامی کباب یا کتلت گوشت یک غذای محبوب و خوشمزه است که درست کردن آن بسیار ساده است. شامی کباب از ترکیب آرد نخودچی و گوشت چرخ کرده درست میشود. کوفته ریزه یک غذای اصیل و خوشمزه ایرانی است که از ترکیب گوشت چرخ کرده، تخم مرغ، آرد نخودچی و… درست میشود.

اگر به دنبال یک غذای خوشمزه هستید و وقت چندانی برای تهیه غذای های مختلف ندارید بدون شک پیشنهاد ما به شما کوبیده مرغ است چون هم سریع تهیه می شود و هم بسیار لذیذ و خوش طعم است. برنج نیز به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه باید در آب جوش به صورت بکشی پخته شود تا نرم شود. ابتدا برای درست کرده دلمه برگ مو لپه را از قبل خیس کرده و با نمک و آب میگذاریم تا بپزد.

دیدگاهتان را بنویسید