دیگه نگو ناهار چی بپزم؟

برای درست کردن ماهی سوخاری برای ناهار، از بیاستخوان و بدون تیغ بودن ماهیها، مطمئن شوید. برای خوشمزهتر شدن این غذا و به طریق بازاری بعد از آبکش کردن برنج کباب را در لا به لای برنج قرار دهید و بر روی برنج زعفران دمکرده بریزید. این غذا را با کباب خانگی که به صورت سرخ کرده است، درست میکنیم. سپس گوشت چرخ کرده را به اندازه گردو قلقلی کنید.

سپس آنها را بر روی تخته آشپزخانه به صورت ساطوری خرد کنید. خورشت قیمه در بین ما ایرانی ها غذایی پرطرفدار است و برای طبخ آن از رب گوجه فرنگی و سیب زمینی ، لپه، گوشت قرمز، پیاز سرخ شده به همراه لیموی خشک به عنوان طعم دهنده بهره می برد. بنابراین برای جلوگیری از سرگردانی و گشتن در فروشگاههای مواد غذایی، بهتر است از لیست مواد غذایی پرمصرف خود استفاده کنید. یک غذای خوشمزه با گوشت چرخ کرده ماکارونی است. برای ادامه طرز تهیه ماکارونی با گوشت چرخ کرده اینجا کلیک کنید. برای ادامه طرز تهیه سماق پلو اینجا کلیک کنید.

برای مشاهدهی طرز تهیه دلمه کلم اینجا کلیک کنید. برای ادامهی طرز تهیه بورک حلزونی با مرغ و قارچ اینجا کلیک کنید. این غذای خوشمزه را این بار با گوشت مرغ درست کنید. همه این غذا را دوست دارند. پنینی مرغ برای کسایی که دوست دارند سریع غذا درست کنند، مناسب است.

روغن زیتون فوق بکر همچنین دارای آنتی اکسیدانهایی مانند توکوفرولها و بتاکاروتن و همچنین ترکیبات فنلی است که دارای خواص ضد التهابی نیز است. نصف پیمانه از روغن را به مایع ته چین اضافه کنید سپس با استفاده از یک همزن خوب هم بزنید تا روغن کاملا به خورد مایه ته چین تان برود. زمانی که مایه ته چین رنگ دلخواه شما را گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید