لیست آموزش طرز تهیه غذاهای متنوع با مرغ برای شام و ناهار

در طرز تهیه آبگوشت سنتی ساده از گوشت گوسفندی، دنبه گوسفند، لوبیا سفید، نخود، پیاز، گوجه فرنگی، سیب زمینی و طعم دهندههای مختلف استفاده میشود. توصیه می شود که در طول روز حداقل در دو وعده غذایی، از غذاهای این گروه مصرف کنید. در لیست ناهار ساده برای ناهار با برنج، غذاهایی را انتخاب کردهایم که در طرز تهیه آنها از مواد به نسبت ارزانقیمت و در دسترسی استفاده شده است.

خیلی از ما هر روز از خودمان میپرسیم که ناهار چی بپزم و یا برای درست کردن ناهار خوشمزه به سراغ چه گزینههایی برویم؟ مهم است که توجه داشته باشید که خوردن مواد غذایی ضد پیری شما را به طور قابل توجهی جوانتر نشان نمیدهد و تغذیه تنها یکی از جنبههای پیری است. آبگوشت یکی از خوشمزهترین و پرطرفدارترین غذاهای نونی برای ناهار است که معمولاً در تمام شهرهای ایران با دستور مشابهی پخت میشود. کوکو ماکارونی را از امروز در لیست ناهار خود بگذارید.

در این مرحله از تهیه ته چین مرغ باید کاسه ای گرد و بزرگ بردارید سپس یک عدد تخم مرغ کامل و چهار عدد زرده تخم مرغ را در کاسه بریزید. ته چین مرغ شاید یک غذای دیرینه و پرطرفدار ایرانی باشد، اما برای بسیاری از خانوادهها هنوز در لیست انواع غذا برای ناهار قرار ندارد و فقط در مهمانیها سرو میشود. در مواد لازم مورد استفاده در انواع ناهار نونی هم از انواع سبزیجات میتوانید استفاده کنید و هم انواع گوشت و حبوبات. علاوه بر این، مقداری آب گوشت هم در یک ظرف سرو میشود که میتوانید داخل آن هم نان بریزید و میل کنید.

در طرز تهیه لوبیا چیتی غلیظ شما به مقداری لوبیا چیتی، پیاز، سیر، گوجه فرنگی و رب گوجه نیاز دارید. برای درست کردن یک ناهار نونی خوشمزه پیشنهاد میشود، با استفاده از گوشت چرخ کرده گاو، پیاز و مقداری ادویه یک ساندویچ همبرگر خانگی درست کنید و از طعم لذیذ آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید