معرفی بهترین مواد غذایی برای داشتن بدنی سالم

برای مشاهدهی طرز تهیه مرصع پلو با مرغ بر روی لینک کلیک کنید. در مرحله اول برای تهیه مرصع پلو برنج ها را پاک کنید و بشویید و دو الی سه ساعت در آن بگذارید تا خیس بخورد. مرصع پلو را هم با مرغ و هم گوشت ماهی میتوانید درست کنید.

سپس ماهی را کاملا زیر آب سرد بشویید و با دستمال خشک کنید. راههای مختلف و مواد گوناگونی هم در طرز تهیه ماهی سوخاری استفاده میشود. در درون مرغ از آلوهای جنگلی و بخارا به همراه رب انار، سیر و سبزیجات معطر به همراه هویج و سیب زمینی استفاده میشود. ته چین مرغ از ترکیب ماست چکیده، زرده تخم مرغ، برنج، زعفران و برنج درست میشود. برای تهیه آلبالو پلو با مرغ یا گوشت چرخ کرده ابتدا برنج را با نمک خیس کرده و میگذاریم روی شعله گاز تا آب آن تبخیر شود. آلبالو پلو یک غذای ملس و خوشمزه برای فصل تابستان است.

آلبالو پلو، با آلبالوی تازه خیلی خوشمزهتر از آلبالوی یخ زده خواهد شد. بعد از چککردن مقدار سهم، نوبت کالری است. از نوشیدن چای یا قهوه از یک ساعت قبل و تا دو ساعت بعد از خوردن غذا خودداری کنید. اما ثبت آنلاین غذا از رستوران راهی آسان برای دسترسی به انواع غذاهای مختلف است.

مرغ شکم پر یکی از غذاهای سالم و خوشمزه است که بیشتر برای پذیرایی از مهمان مناسب است. برای ادامهی طرز تهیه مرغ شکم پر روی پست کلیک نمایید. برای تهیه مرغ شکم پر ابتدا، مرغ را پاک کرده و کلیه محتویات داخل آن را پاک کنید. سپس پیازها را اضافه کنید و تفت دهید تا طلایی شوند. در ادامه رب گوجه را اضافه میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید