معرفی بهترین مواد غذایی برای داشتن بدنی سالم

سپس یک قاشق چای خوری نمک نیز به تخم مرغ ها افزوده و هم بزنید. اما اصفهانیها به غیر از کباب، غذاهای خوشمزه دیگری میخورند. پاپ کورن مرغ یکی از انواع غذاهای فوری و خوشمزه ای است که می توانیم با گوشت مرغ درست کنیم. در این مطلب برخی از مواد غذایی مهم را که جزو مواد غذایی برای ترمیم پوست و مواد غذایی برای شادابی هستند را گفتیم. از کدام ماده مغذی برای تقویت بدنم استفاده کنم؟

مرغ ترش هم از غذاهای استان مازندران و گیلان است که همانطور که از نامش مشخص است با طعمی ترش و بی نظیر تهیه می شود. رولت مرغ از غذاهای خوشمزه و لاکچری است که با گوشت مرغ تهیه می شود. باتر چیکن که نام فارسی آن مرغ کره ای می باشد یکی دیگر از غذاهای بین المللی است که با گوشت مرغ تهیه می شود و فوق العاده خوشمزه و لذیذ است. مرغ کاری که با نام خورش مرغ کاری هم شناخته می شود یکی از غذاهای اصیل کشور هند است که با ادویه فراوان تهیه می شود و طعم بسیار خوبی دارد.

تخم مرغ های درون ظرف را با استفاده از یک همزن به خوبی هم بزنید تا با یکدیگر کاملا ترکیب شوند.برای این کار می توانید هم از همزن برقی. پرتقال به خاطر محتوای ویتامین C اش شناخته شده است.هم چنین آن ها غنی از فیبر، آنتی اکسیدان ها هستند و مزه بسیار باور نکردنی دارند.

کلم پلو شیرازی را حتما با سالاد شیرازی نوش جان کنید تا از طعم و مزه آن بیشتر لذت ببرید. مرغ سوخاری رژیمی یکی دیگر از غذاهای خوشمزه ای است که می توانیم با گوشت مرغ درست کنیم. قلیه مرغ یکی از غذاهای سنتی و محبوب در جنوب کشورمان است که از ترکیب گوشت مرغ و سبزیجات درست می شود.

دیدگاهتان را بنویسید