معرفی بهترین مواد غذایی برای داشتن بدنی سالم

و تعیین نفراتی به عنوان مدیر فنی شرکت که دارای شرایط قانونی باشد باید برند غذایی هم داشته باشند. ثبت برند مواد غذایی یکی از الزامات قانونی و حقوقی در عرصه صنعت مواد غذایی است. پروانه تاسیس سندی است که پس از ثبت شرکت مواد غذایی و صدور پروانه بهره برداری شرکت توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه صادر شده باشد. مطابق ماده ۱۴ قانون ثبت علائم تجاری مدت اعتبار علامت ثبت شده به مدت ده سال تعیین شده و تمدید اعتبار آن برای دوره های بعد بلامانع می باشد. همواره قبل و بعد از تماس با مواد غذایی دستهای خود را حداقل به مدت ۲۰ ثانیه، با آب گرم و صابون بشویید.

البته پس از گذشت این زمان و با داشتن وکیل و طرح ادعا با مدارک لازم نیز می توان برای ابطال حق ثبت اقدام کرد. پیش از ثبت برند مواد غذایی جدید، باید در این طبقه استعلام صورت بگیرد تا مشخص شود که آیا پیش از این این برند یا برند مشابه آن را ثبت کرده است یا خیر.

پس از طی این مراحل گواهینامه ثبت برند مواد غذایی به نام فردی که برای اولین بار این برند را تقاضا داده صادر می شود. در صورتیکه کسی به ثبت این برند اعتراض داشته باشد میتواند مراتب اعتراض و شکایت خود را در زمان انتشار آگهی این برند اعلام نماید. سپس باید هزینه ثبت برند مواد غذایی پرداخت شود و مراحل ثبت در خود اداره به پایان برسد. نام تجاری یا برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار، علامت یا ترکیبی از آنهاست که موجب شناسایی محصول، تمایز آن از سایر محصولات و انتقال یک مفهوم یا احساس به مخاطب می شود.

بدن ما برای حمایت از روند طبیعی پیری به مواد مغذی مختلفی متکی است. همچنين هنگامي كه گرسنه هستيم به خريد مواد غذايي نرويم. به عنوان فاکتوری برای طبقه بندی و تقسیم محصولات غذایی، بازاریابان، بازارها و … مورد استفاده قرار می گیرد. یک مطالعه نشان داد که سیب زمینی های آب پز شده به مقدار زیادی از 38 غذاهایی هستند که مورد آزمایش قرار گرفتند.

به همین دلیل شرکت ها پس از کسب توفیقاتی غالبا به دنبال انجام صادرات و واردات و یا ثبت برند خود در کشور های دیگر هستند. شرکت های ثبت شده مواد غذایی باید برای ثبت برند مواد غذایی خود ابتدا پروانه تاسیس را دریافت نموده باشند. همانطور که ذکر کردیم ثبت برند تجاری برای بعضی از موارد مطابق با قانون الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید