ناهار چی بپزم؟

برای مشاهده ادامهی مطالب طرز تهیه قیمه نثار کلیک کنید. برای طرز تهیه خورشت بامیه خوشمزه و اصیل به ادامهی مطالب کلیک کنید. برای ادامهی مطلب طرز تهیه خورشت آلو اسفناج با گوشت بر روی لینک کلیک کنید. برای مشاهدهی طرز تهیه آبگوشت(دیزی) بر روی لینک کلیک کنید. آبگوشت از ترکیب گوشت تازه گوسفندی استخوان دار به همراه نخود، لوبیا و سیب زمینی درست میشود. آبگوشت یک غذای سنتی و خوشمزه است که دورهمی میچسبد و به همین دلیل اکثر ایرانیان در ظهر جمعه آن را درست میکنند. یکی از غذاهای خوشمزه و مقوی که با گوشت میتوانید درست کنید، خورشت کنگر است.

برای خوشمزهتر شدن این غذا و به طریق بازاری بعد از آبکش کردن برنج کباب را در لا به لای برنج قرار دهید و بر روی برنج زعفران دمکرده بریزید. در طرز تهیه مرغ رستورانی با رب و بدون رب شما تنها به مرغ، پیاز، سیر، آبغوره و کمی ادویه و طعم دهنده نیاز دارید. ما گوشت سفید بدون پوست مانند بوقلمون یا مرغ را توصیه میکنیم؛ چراکه این دو نوع گوشت به دلیل کمبود چربی اشباع، جزو گوشتهای سالم در نظر گرفته میشوند.

برای طرز تهیه قیمه نثار ابتدا پیازها را نگینی کنید و بعد از سرخ کردن پیاز گوشتهای خرد شده را به آن اضافه کنید و تفت بدهید تا بوی زهم گوشت از بین برود و رنگش عوض شود. خیلی از ما هر روز از خودمان میپرسیم که ناهار چی بپزم و یا برای درست کردن ناهار خوشمزه به سراغ چه گزینههایی برویم؟

مطالعات نشان می دهد که بادام می تواند به شما کمک کند وزن کم کنید و مزایای قابل توجهی برای سلامت متابولیک فراهم کنید. این غذای خوشمزه با طعمی ملس در فصل بهار قابل درست کردن با برگ مو( برگ انگور) است. یکی از لذیذترین غذاها برای ناهار کباب است.

دیدگاهتان را بنویسید