ناهار چی بپزم؟

در کوکوها برای انسجام بیشتر، از تخم مرغ استفاده میشود تا وا نرود و در روغن سرخ میشود. برای ادامهی دستور پخت فلافل مانند فلافلیها اینجا کلیک کنید. و زمان پخت و انتظار آن در حدود 1 ساعت میباشد . در ادامه این مرحله دو قاشق از زعفران دم کشیده تان را به زرشک ها و خلال ها اضافه کنید و هم بزنید تا خوش عطر و بو شود همچنین رنگ لعاب بهتری به خود بگیرند.

برای شروع طرز تهیه کباب مشتی اصفهانی، پیاز رنده شده را بعد از گرفتن آب آن، به گوشت چرخ کرده اضافه کنید. برای تهیه کشک بادمجان بادمجانها را از قبل شسته و پوست آنها را بکنید. سپس پوست آن را میکنیم. برای تهیهی آن بادمجان را کبابی میکنیم. غذاهای نانی است. کافیه نان تازه از بیرون تهیه کنید و با لیست غذاهایی که اشاره میکنیم میل کنید.

یکی از غذاهایی که برای کسانی که میخوان سریع و فوری برای ناهار چیزی درست کنند. غذاهای فینگرفودی و حتی برخی از غذاهای آبکی هم جزو انواع غذا برای ناهار ساده و نونی هستند که اتفاقا به خاطر راحتی در زمان سرو، طرفداران زیادی دارند. یک دانه خوش مزه است که حاوی مواد مغذی زیادی مثل فیبر و منیزیم هستند.

بنابراین دو توصیه برای شما داریم؛ نخست اینکه سعی کنید سفرهای زیادی داشته باشید و دیگر اینکه در سفرهایتان غذاهای شهرهای مختلف را حتما امتحان کنید. حتی شما این امکان را دارید، کیف پول در حساب کاربری خود را شارژ کنید تا به طور خودکار، هزینه غذا پرداخت شود و دیگر نیازی به تراکنشهای بیشتر نباشد.

در کوکو، سیب زمینی را هم به صورت خام و هم به صورت پخته میتوانید درست کنید. اشکنه به چند روش هم با سیب زمینی و هم بدون آن تهیه میشود. در تهیه سالد الویه از موادی چون سیب زمینی، تخم مرغ، خیار شور و مرغ به همراه سس مایونز استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید