ناهار چی بپزم؟

به بیانی دیگر، ادویه جات به مغز ما کمک میکنند تا با «رادیکالهای آزاد مضر» مقابله کرده و مانع «استرس اکسیداتیو»ای شود که میتواند به بافتها آسیب وارد کند. حرارت باید متوسط رو به بالا باشد تا زمانی که آب بجوش بیاد. بگذارید تا گوشت بپزد. خورشت کدو غذایی خوشمزه و آسان است که با گوشت تکهای درست میشود. مطالعات نشان می دهد که می تواند به کاهش سطح قند خون و کاهش وزن کم کمک کند.استفاده از آنها در سس سالاد و افزودن طعم به وعده های غذایی بسیار عالی است.

تاکوی گوشت با نان مخصوصی به نام ترتیلا که U شکل است، درست میشود. برای تهیه نان ترتیلا آرد ذرت و گندم به همراه روغن مایع و آب استفاده میکنیم. صبر کنید تا روغن داغ شود، سپس پیاز خرد شده را به همراه سیر رنده شده به قابلمه اضافه کنید و مقداری آن ها را تفت دهید.

سپس در قابلمه سرخ کنید و ادویههای مورد نیاز را اضافه کنید. برای طرز تهیه تاکو گوشت مکزیکی با خمیر ترتیلا اینجا کلیک کنید. تاکو همچنین ادویه خاصی دارد که از ترکیب چند ادویه درست میشود. حتما هم از خودتان بپرسید که در هر بار مصرف چند سهم از فلان محصول غذایی را میخورید. چند مثال:آلبالو، انگور، گریپ فروت، کیوی، لیمو، انبه، طالبی، زیتون، هلو، گلابی، آناناس، آلو و تمشک است.

اگر به دنبال یک غذای جدید و خوشمزه میگردین ما خورشت به آلو را به شما معرفی میکنیم که با گوشت گوسفندی درست میشود. اگر به دنبال یک غذای نونی برای ناهار زمستانی هستید، پیشنهاد میکنیم این بار کله پارچه را امتحان کنید. گوشت را پاک کنید و بشویید و سپس بر روی تخته آشپزخانه با استفاده از یک چاقوی تیز به اندازه خورشتی آن ها را خرد کنید. برای ادامهی طرز تهیه باقالی پلو با مرغ اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید