ناهار چی بپزم ؟

برخی از پلتفرمهای اینترنتی غذا نیز در صورت پرداخت آنلاین برای تشویق تراکنشهای دیجیتال، تخفیفهای بیشتری را به مشتریان خود ارائه میکنند. برای تهیه ته چین مرغ کلیک کنید. مرغ از آن دسته غذایی است که جایگاه ویژهای در تهیه غذا برای ناهار دارد. کوکوی ماکارونی یک غذای بسیار سریع و آسان و خوشمزه برای ناهار است و هم در فر و هم در ماهیتابه به راحتی تهیه میشود. برای تهیه آش یخ، برنج، ماست ترش، سبزی، سیر و برگ چغندر استفاده میشود. این غذا برای ناهار زمستانی هم گزینه فوقالعادهای است و مواد مغذی و چربی های موجود در آن موجب میشود تا در طول روز انرژی زیادی داشته باشید.

تخممرغ هم منبع بسیار خوبی از پروتئین ارزان و باکیفیت است؛ چراکه سفیده آن یک منبع قوی پروتئین بوده که شامل ویتامین B2 و مقادیر کمتری چربی نسبت به مواد غذایی مضر است. ماهی تون در کشورهای غربی بسیار محبوب است و چربی و کالری کمی دارد اما پروتئین زیادی دارد. فلافل یک غذای ساده برای ناهار است که ترکیب آن در کنار ترشی، خیار شور و گوجه فرنگی بسیار اشتها برانگیز است. برای تهیه این خورش شما به گوشت گوسفندی یا گوساله، لپه، پیاز، رب گوجه فرنگی و لیمو عمانی نیاز دارید. در طرز تهیه شنیسل مرغ باید ابتدا سینه مرغ را مزه دار کنید و سپس به پودر سوخاری آغشته کنید و در روغن سرخ نمایید.

شنیسل مرغ که معمولاً بچهها علاقه زیادی به آن دارند یک غذا با مرغ خوشمزه و یکی دیگر از بهترین گزینههای غذای نونی خوشمزه و باب میل بچهها و بزرگترها برای ناهار است. قورمه سبزی یکی دیگر از بهترین گزینههای غذا برای ناهار با خورش و برنج است که معمولاً طرفداران زیادی دارد. این غذا برای ناهار و شام مناسب است و ترکیب آن با سس و ادویههای مخصوص موجب میشود تا طعم فوق العاده ای داشته باشد.

ناهار برای مهمونی چی بپزم؟ اگر فکر میکنید که امروز ناهار چی بپزم دو نفره به همراه همسر از خوردن آن لذت ببریم، بهتر است استانبولی را امتحان کنید. اگر به دنبال یک ناهار نیم ساعته و سریع هستید، کتلت مرغ میتواند گزینه مناسبی باشد. در طرز تهیه مرغ سوخاری به روش KFC از ۱۱ نوع ادویه مخصوص استفاده میشود و این موضوع موجب شده تا این مرغ سوخاری طعم بینظیری پیدا کند. در طرز تهیه فلافل از نخود خام، پیاز، جعفری، گشنیز، سیر و ادویههای مخصوص استفاده میشود. در طرز تهیه مرغ رستورانی با رب و بدون رب شما تنها به مرغ، پیاز، سیر، آبغوره و کمی ادویه و طعم دهنده نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید