ناهار چی بپزم ؟

این غذا دارای پنیر پیتزا و پودر سوخاری است که بهتر است به صورت خانگی پودر سوخاری را درست کنید. مرغ سوخاری کنتاکی به روش KFC یکی از پرطرفدارترین انواع مرغ سوخاری است که یک گزینه مناسب برای ناهار نونی خوشمزه و جدید است. در مواد لازم مورد استفاده در انواع ناهار نونی هم از انواع سبزیجات میتوانید استفاده کنید و هم انواع گوشت و حبوبات.

برای تهیه این غذا از ران مرغ یک اندازه استفاده کنید. کوکو مرغ انواع مختلفی دارد اما این نوع کوکو هم برای ناهار و هم برای غذای فینگرفود انتخاب خوبی است. این غذای خوشمزه و خاص برای مجالس و مهمانی بسیار گزینهی خوبی است. جهت خواندن ادامه طرز تهیه این ناهار ساده و خوشمزه، میتوانید به مقاله طرز تهیه نخود آب بسیار مقوی با گوشت و بدون گوشت مراجعه کنید.

برای ادامهی مطلب طرز تهیه ته چین با مرغ کلیک کنید. برای مشاهدهی طرز تهیه مرصع پلو با مرغ بر روی لینک کلیک کنید. مرصع پلو را هم با مرغ و هم گوشت ماهی میتوانید درست کنید. سپس پیاز ها را پوست بگیرید و بشویید و به صورت نگینی خرد کنید.

سپس سینه مرغ را ریش ریش میکنیم. بدون شک شما هم با شنیدن اسم ماکارونی وسوسه شده اید تا این غذای خوشمزه و کم هزینه و سریع را به سرعت در منزل تهیه کنید و در کنار خانواده از سرو آن لذت ببرید. هویج رنده شده را به آن اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید