ناهار چی بپزم ؟

برای ادامهی طرز تهیه پیتزا گوشت و قارچ اینجا کلیک کنید. برای تهیه این پیتزای خوشمزه و ساده به موادی چون سیر، پیاز، قارچ، گوشت چرخ کرده و پنیر پیتزا مورد نیاز است. برای تهیه این غذای خوشمزه و خاص نیاز به کلم پیچ متوسط به همراه سبزیجات معطر از جمله سبزی خشک شده ترخان، ریحان، شوید و تره است. در عوض، تخممرغها را به طور کامل بپزید و از خوردن غذاهایی که دارای تخممرغ خام و یا نیمپز هستند اجتناب کنید.

بهتر است به جای آب میوه از میوه کامل استفاده کنید. اما معروفترین نوع فطایر، فطایر گوشت و قارچ است. کلم پلو یک غذای شیرازی است اما در اکثر شهرها درست میشود. کبه یک غذای عربی و جنوبیهای ایران است که با سیب زمینی، برنج، گوشت چرخ کرده یا بلغور درست میشود. بریونی محبوبترین غذای اصفهان است که آوازه آن به شهرهای دیگر ایران نیز رسیده است و امروزه در بسیاری از شهرهای ایران طبخ میشود.

زرشک پلو با مرغ که واقعا نیازی به معرفی ندارد و از مجلسی ترین غذاهای ایرانی محسوب می شود. برای ادامهی طرز تهیه زیره پلو با گوشت قلقلی و بادمجان اینجا کلیک کنید. برای ادامهی طرز تهیه کلم پلو شیرازی اینجا کلیک کنید. مرصع پلو یا پلو نگین دار یک پلوی ویژه است که از غذاهای سنتی استان قزوین می باشد.این غذا علاوه بر طعم عالی که دارد بسیار زیبا و رنگارنگ می باشد. طرز تهیه کوکو سبزی بسیار ساده است ولی میتوانید بنا به سلیقه خودتان موادی را به آن اضافه کنید. یکی از این غذاهای ترکیهای خوشمزه فاصولیه، فاسولیه یا فاسولیا است که هم در ترکیه و یونان و هم در کشورهای عربی یک غذای بسیار پرطرفدار است.

برنج یکی از قدیمی ترین دانه های غلات است و در حال حاضر یک غذای اصلی برای بیش از نیمی از مردم جهان است. آن ها شامل تعدادی از ترکیبات فعال زیست فعال هستند که بر این باورند که فواید سلامتی دارند. گوشت چرخ کرده را به آن اضافه کنید و خوب آن ها را مخلوط کنید.

سپس ادویه ها را به گوشت میزنیم. سپس به صورت جدا گوشت چرخ کرده را به همراه پیاز رنده شده کاملاً مخلوط کنید. خلال بادام و گردوهای خورد شده را به گوشت اضافه کرده و کشمش شسته شده را داخل گوشت و پیاز بریزید. هنگام سرو هم تکههای یخ داخل آش میریزند.

دیدگاهتان را بنویسید