ناهار چی بپزم ؟

برای خواندن طریقه درست کردن سبزی پلو با ماهی به عنوان یک ناهار خوشمزه میتوانید به مقاله طرز تهیه سبزی پلو با ماهی مراجعه کنید. اشکنه به چند روش هم با سیب زمینی و هم بدون آن تهیه میشود. در تهیه سالد الویه از موادی چون سیب زمینی، تخم مرغ، خیار شور و مرغ به همراه سس مایونز استفاده میشود. در طرز تهیه لازانیا معمولاً میتوانید در کنار گوشت یا سویا از انواع سبزیجات مثل فلفل دلمهای، پیاز، سیر، نخود فرنگی و ذرت استفاده کنید.

توصیه میشود هر فرد در هفته دو وعده ماهی بخورد و هر وعده باید حاوی یکی از انواع ماهیهای روغنی مانند تن ماهی، صدف یا ماهی ماکرل باشد. انتخاب صحیح گوشت قرمز، مرغ و ماهی، مهم ترین نکته برای حفظ کیفیت و ارزش غذایی آن در طول نگهداری در فریزر است. یکی از غذاهای خوشمزه و آسان که با نخود درست میشود، فلافل است. اما این غذای خوشمزه برای ناهار وپذیرایی از مهمان به خصوص با گوشت قلقلی گزینه مناسبی است.

شما میتوانید این ناهار ساده را هم به صورت رژیمی و هم مجلسی و کمی چربتر تهیه و آن را در کنار برنج یا همراه با نان به عنوان یک غذای آسان برای وعده ناهار سرو کنید. در طرز تهیه لوبیا چیتی غلیظ شما به مقداری لوبیا چیتی، پیاز، سیر، گوجه فرنگی و رب گوجه نیاز دارید. سالاد الویه از غذاهای خوشمزه در پذیرایی از مهمان و به هنگام رفتن به پیکنیک به همراه نان سرو میشود. این غذای خوشمزه با بادمجان و کشک فراوان درست میشود. کشک بادمجان یک غذای خوشمزه برای ناهار و شام است.

از غذاهای خوشمزه که با نان خورده میشود، اشکنه است. در لیست ناهار ساده برای ناهار با برنج، غذاهایی را انتخاب کردهایم که در طرز تهیه آنها از مواد به نسبت ارزانقیمت و در دسترسی استفاده شده است. همچنین در دیگر کوکوها از سبزیجاتی مانند ذرت، بادمجان یا قارچ استفاده کنید. در این غذا از شنبلیله استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید