ناهار چی بپزم ؟

سوپ هم به عنوان پیش غذا و هم به عنوان غذا برای سرماخوردگی و غذای رژیمی مناسب است. پنینی مرغ برای کسایی که دوست دارند سریع غذا درست کنند، مناسب است. یکی از غذاهای خوشمزه و خاص که طرز تهیه آن بسیار راحت است، طرز تهیه مرغ سوخاری ترد و پفکی است. سیب زمینی و پنیر یکی از غذاهای سریع و خوشمزه است که طرز تهیه آن بسیار ساده است. ساندویچ مرغ با سیب زمینی کبابی یک ساندویچ خوشمزه و فوقالعاده ساده ای که نیم ساعته آماده می شود. برای تهیه کباب تابه ای کلیک کنید. برای ادامهی طرز تهیه بورک حلزونی با مرغ و قارچ اینجا کلیک کنید.

برای ادامهی طرز تهیه پنینی مرغ اینجا کلیک کنید. اگر برای درست کردن غذا عجله دارید بر لیست غذاهای سریع کلیک کنید. سوپ نیز به عنوان پیش غذا و غذای اصلی در برنامهی غذایی خانمهای خانه دار قرار میگیرد. آش یکی از غذاهای مورد علاقه در فصول سرما است. شما معمولاً از طریق رژیم غذایی خود آنتی اکسیدان دریافت میکنید که نمونه آن چای سبز بهعنوان مواد غذایی ضد پیری است. برای تهی این غذا ابتدا مواد داخل آن را درست میکنیم. برای طرز تهیه جوجه کباب فوق العاده سیخی خوشمزه رستورانی برای ناهار باید یک سری ریزهکاریهای مخصوص این غذا را بلد باشید.

برای درست کردن یک ناهار نونی خوشمزه پیشنهاد میشود، با استفاده از گوشت چرخ کرده گاو، پیاز و مقداری ادویه یک ساندویچ همبرگر خانگی درست کنید و از طعم لذیذ آن لذت ببرید. پنینی مرغ از ترکیب سینه مرغ، خامه صبحانه، سیر، جعفری، قارچ و نان همبرگر به همراه ادویههایی چون فلفل، زردچوبه و پاپریکا درست میشود. غذای جیب تاجر مرغ یک غذای راحت و خوشمزه که از ترکیب موادی چون سینه مرغ، جعفری، تخم مرغ، ذرت و… درست میشود.

بورک یک غذای ترکیهای هست که برای ناهار گزینه خوبی میتواند باشد. فینگر فودها از غذاهایی هستند که نه تنها دستور پخت راحتی دارند، بلکه برای کسانی که وقت کافی برای درست کردن ناهار ندارند بهترین گزینه است. بهتر است هنگام بسته بندی مواد غذایی روی آن برچسب تاریخ بچسبانیم تا هنگام مصرف بدانیم چقد از زمان فریز کردن آن گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید