نکات مورد توجه در مورد مواد غذایی

با این حال، افزودن غذاهای غنی از مواد مغذی به رژیم غذایی میتواند به شما کمک کند تا با بالا رفتن سن بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. 5. پس از گذشت زمان مقرر در صورتی که شخص یا اشخاصی نسبت به برند شما اعتراضی نداشته باشند باید برای آگهی نهایی و دریافت سند قطعی برند اقدام کنید. همانگونه که قبلا گفته شد برای ثبت برند مواد غذایی الزاما باید شرکت ها اقدام نمایند.

در غیر اینصورت نمی توانند برای ثبت برند اقدام کنند. این اداره در تهران قرار دارد و شعبه دیگری ندارد. از خریدن روغن هاي مايع با بسته بندي شفاف یا روغن هایی که در پشت شيشه فروشگاه ها قرار داده شده اند خودداری کنیم زیرا روغن باید در ظرف های مات و به دور از نور نگهداری شود. قوطي هاي كنسرو و بسته های مواد غذایی بايد فاقد هر گونه فرو رفتگي، باد كردگي و زنگ زدگي باشند و همچنین مشخصات كامل محصول روی آن ها نوشته شده باشد. پروانه تاسیس سندی است که پس از ثبت شرکت مواد غذایی و صدور پروانه بهره برداری شرکت توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه صادر شده باشد.

مدت نگهداری شیر استریل باز شده در یخچال ۲۴ ساعت است. اگر مایلید طرحی را ثبت کنید که در آن علائم لاتین وجود داد باید در مدارک خود کارت بازرگانی را هم اضافه کنید. مطابق ماده ۱۴ قانون ثبت علائم تجاری مدت اعتبار علامت ثبت شده به مدت ده سال تعیین شده و تمدید اعتبار آن برای دوره های بعد بلامانع می باشد.

پنير محلي تازه در صورتي قابل مصرف است كه دوماه در آب نمك داخل يخچال باقي بماند تا آلودگي هاي ميكروبي آن از بين برود. در خرید میوه ها، اندازه آن ها اهمیت ندارد. سبزیجات، میوه ها، غلات کامل (سبوس دار)، حبوبات (نخود فرنگی و لوبیای خشک)، محصولات لبنی کم چرب، مواد غذایی دریایی، آجیل ها و مغز ها، شیرین کننده های طبیعی، گوشت قرمز بدون چربی و گوشت طیور، نوشیدنی های سالم.

این موارد شامل انواع نوشیدنی ها، دسرها، غذاهای آماده و تولیدات صنعتی مثل پفک و چیپس و … می باشد. مواد غذایی بیشترین برند را در ایران و جهان به ثبت می رسانند و بازار بهتری نسبت به همه انواع تولیدات دیگر دارند و شرایط صادراتی آنها راحت تر است. سپس باید هزینه ثبت برند مواد غذایی پرداخت شود و مراحل ثبت در خود اداره به پایان برسد. 2. پس از انتخاب برند و تأیید استعلام می توانید با مراجعه به سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانیhttp://iripo.ssaa.ir ، اطلاعات و مدارک لازم را ارسال نموده و کد پیگیری دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید