نکات مورد توجه در مورد مواد غذایی

بهتر است نان و غلات مورد نیاز روزانه را در چهار وعده غذایی میل کنید. 3- گروه نان و غلات: سومین گروه مواد غذایی شامل انواع نان، برنج، ماکارونی، گندم ، جو و ذرت است. مواد غذائی ارگانیک به آن دسته از مواد غذایی گفته می شود که عاری از هر گونه مواد شیمیایی و مصنوعی همچون آفت کش ها، سموم، نگهدارنده ها، کودهای شیمیایی و به طور کلی هر گونه آلاینده است. مقدار/اندازه سهم یا مقدار در هر وعده خوراکی اولین چیزی است که باید روی برچسب مواد غذایی چک کنیم. لوازم آرایش و وجاهت که برای استعمال مستقیم بر روی بدن انسان به کار می رود.

چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان است که میتواند به مبارزه با رادیکالهای آزاد در بدن کمک کند و از خوراکی های ضد چروک پوست محسوب شود. حضور این ماده غذایی در چک لیست خرید خانه به شما کمک میکند تا روز را پرانرژی و بانشاط شروع کنید. با تهیه یک لیست خرید خانه میتوانید مواد غذایی مورد نیازتان را بررسی و تمامی آنها را خریداری کنید.

به جای خرید ماکارونی های ساده، انواع ماکارونی های سبوس دار و غنی شده با آهن و ویتامین ها را بخریم. مغذیهایی که باید بیشتر مصرف کنیم: درعوض باید سعی کنیم خوراکیهایی را بیشتر در رژیم غذاییمان بگنجانیم که از لحاظ دارابودن مغذیهایی همچون فیبر، ویتامین A، ویتامین C، کلسیم و آهن غنیترند. گوشت لخم گاو در میان بهترین منابع پروتیینی وجود دارد و غنی از آهن زیست لایه هستند.انتخاب برش های چربی دارش در صورتی که رژیم غذایی کربوهیدرات پایینی داشته باشید، خوب است. تولید کنندگان محصولات ارگانیک از استانداردها و دستورالعمل های بسیار سخت گیرانه ای تبعیت می کنند که احتمال آلوده شدن اینگونه محصولات به مواد شیمایی و سمی به حداقل ممکن می رسد.

به همین دلیل می توان گفت که نقش ثبت برند و علامت های تجاری در صنایع تولید مواد غذایی برای افزایش اعتبار و وجهه شرکتهای مواد غذایی بسیار حائز اهمیت است. کربوهیدرات و کالری بسیار پایینی دارد و اغلب شامل آب نیز می باشد. آب های معدنی یا گازدار، شربی ، آب های میوه و انواع نوشابه ها که در تحت اسم و ظروف مشخصی به معرض فروش گذارده می شود. در ایران محصولاتی از قبیل انار، آب انار، پسته وحشی، زعفران، انجیر، گلاب، عسل، چای، برنج، سیب، روغن زیتون و برخی از محصولات غذایی دیگر به صورت ارگانیک ارائه شده است.

به گزارش ایفدونا در بسیاری از کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیا در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها معمولا با دو دسته از محصولات که دارای برچسب متمایز کننده ارگانیک و غیر ارگانیک هستند روبرو می شوید. هویج همچنین دارای آنتی اکسیدان های بالایی هستند که فواید بسیاری دارند. و اهداف و استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی خود را بر نشان تجاری مواد غذایی جدید استوار می کنند. مردم به دنبال برند های مواد غذایی معتبر و با کیفیت هستند چون به سلامتی خود و خانواده شان اهمیت می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید