چه مواد غذایی برای مغز ما مفید است؟

برای ادامه طرز تهیه سماق پلو اینجا کلیک کنید. برای ادامهی مطلب طرز تهیه کتلت گوشت چرخ کرده اینجا کلیک کنید. این غذا را با کباب خانگی که به صورت سرخ کرده است، درست میکنیم. سپس گوشت چرخ کرده را به اندازه گردو قلقلی کنید. یک غذای خوشمزه با گوشت چرخ کرده ماکارونی است.

عدس پلو یک غذای ساده اما بسیار مقوی و خوشمزه است که هم با گوشت قلقلی و هم گوشت چرخ کرده مخلوط آماده میشود. در طرز تهیه شامی کباب از گوشت چرخ کرده به همراه پیاز، سیب زمینی و ادویههای مختلف استفاده میشود. برای مواد داخل رولت نیز ار گردو، جعفری، تخم مرغ و زرشک استفاده کنید. برای تهیه لازانیا باید سس بشامل نیز درست کرد.

برای مشاهدهی طرز تهیه دلمه کلم اینجا کلیک کنید. برای طرز تهیه رولت گوشت با جعفری و گردو بر روی لینک کلیک کنید. برای ادامه طرز تهیه ماکارونی با گوشت چرخ کرده اینجا کلیک کنید. برای تهیه آن کافی است گوشت چرخ کرده، پیاز، سیر و رب گوجه فرنگی در منزل داشته باشید.

برای تهیه آن ابتدا باید ابتدا سیب زمینیها را آب پز کنید و بعد از اینکه سرد شد، آنها را در ظرفی رنده کنید. درون تابه مناسب روغن ریخته و کلمهای خرد شده را به تابه منتقل میکنیم و تفت میدهیم تا آب کلمها گرفته شود وحجم آنها نیز کمتر شود.

برای افرادی که نیاز به افزودن پروتیین به رژیم غذایی خود دارند در حالی که کالری را باید پایین نگه دارند، مناسب است. برای ابتدای کار پیاز سیر را تفت داده و گوشت چرخ کرده را به آن اضافه میکنیم. شامی کباب از ترکیب آرد نخودچی و گوشت چرخ کرده درست میشود.

دیدگاهتان را بنویسید