چک لیست خرید خانه + لیست مواد غذایی پرمصرف

علی رقم دنیای خواص تخم آفتابگردان، مواد مغذی موجود در این ماده به دلیل وجود ویتامین ای، ب6، زینک و آهن برای سلامت موهای شما مناسب است. تحقیقات نشان داده که این ماده آسیب وارده بر مغز را نیز التیام می دهد و به همین دلیل به عنوان بهترین ماده غذایی شناخته شده است و از ابتلا به سرطان های زنان جلوگیری می کند.

بنشن یک گروه غذایی دیگر هستند که در سال های اخیر به طور ناعادلانه کنار گذاشته شده است.درست است که بنشن حاوی مواد مغذی هستند، موادی که می توانند با هضم و جذب مواد مغذی تداخل داشته باشند. عدس یک بنشن محبوب دیگر است.آن ها در فیبر بالا هستند و جزو بهترین منابع پروتیین گیاهی هستند.عدس همچنین خوش مزه است و دارای بافت بسیار رضایت بخشی می باشد. بهترین منابع سالمون، قزل آلا، خال مخالی و ساردین است. میگو نوعی حیوان است که در دریا یافت می شود. از همین الان تصمیم بگیرید که روغن زیتون را جایگزین تمام روغن های مصرفی تان کنید تا از ابتلا به بیماری های خطرناکی همچون کبد چرب و سکته ی قلبی در امان بمانید.

کوینوا در سال های اخیر در میان افراد آگاه سلامت به شدت محبوب شده است. خوشبختانه، گزینه های سالم زیادی در دسترس هستند. متخصصان بهداشت، اغلب روغنهای گیاهی را برای افرادی که در معرض بیماری قلبی هستند توصیه میکنند. آن ها حاوی مواد مغذی هستند و همچنین شامل فیبرهای قدرتمند به نام بتا – گلوکان هستند که فواید بسیاری دارند. ماهی ها و غذاهای دریایی بسیار سالم و مغذی هستند.

توصیه میشود هر فرد در هفته دو وعده ماهی بخورد و هر وعده باید حاوی یکی از انواع ماهیهای روغنی مانند تن ماهی، صدف یا ماهی ماکرل باشد. نگهداری از پیاز در خانه و آشپزخانه بسیار آسان است؛ بنابراین خوب است همیشه تعدادی پیاز در خانه داشته باشید؛ چراکه برای طبخ انواع غذا به آن احتیاج خواهید داشت. آرد نهتنها در درستکردن کیک و شیرینی از نقش مهمی برخوردار است، بلکه میتوان از آن برای غلیظکردن سس یا سرخکردن گوشت هم استفاده کرد.

بنابراین حضور این مواد غذایی را در چک لیست خرید خانه خود جدی بگیرید. اگر نگران اضافهوزن و زیادبودن کالری شکر هستید، شیرینکنندههای دیگری نظیر عسل و انواع شیره را بهجای شکر در لیست خرید خانه خود قرار دهید. با تهیه یک لیست خرید خانه میتوانید مواد غذایی مورد نیازتان را بررسی و تمامی آنها را خریداری کنید. تخقیقات نشان داده اگر به مدت یک ماه، هفته ای 1 تا 2 عدد آواکادو بخورید، کلیه هایی سالم خواهید داشت. روغن نارگیل ممکن است برای بیماری آلزایمر هم مفید باشد و نشان داده شده است که به شما کمک می کند چربی شکمی را از دست بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید