چک لیست خرید خانه + لیست مواد غذایی پرمصرف

منتها دقت داشته باشید که برای مقایسه برچسب غذایی مثلا دو برند مختلف ماست مقدار سهم باید یکی باشد. اما اگر در طي حمل به منزل ترك برداشت و يا شكست، محتويات آن را در يك ظرف تميز ريخته و داخل يخچال نگهداري كنيم و حداكثر طي دو روز مصرف كنيم. برای درست کردن غذای ترکی خورش فاصولیه یا فاسولیه ابتدا باید از شب قبل لوبیاها را بخیسانید و چند بار آب لوبیاها را عوض کنید. در این فاصله سس کوفته هلو را درست کنید.

برای درست کردن کوفته هلو شیرازی به عنوان غذای ناهار، ابتدا باید مایه کوفته هلو را آماده و درست کنید و بعد از ورز دادن مواد، آنها را در یخچال استراحت دهید. کوفته هلو را در سس مخصوص که در آن از رب گوجه فرنگی، سس انار یا سرکه و شیره به عنوان چاشنی استفاده میشود، میپزند.

برای درست کردن این خورش هم میتوان از گوشت و هم مرغ استفاده کرد. ناگت مرغ هم از غذاهای فست فودی و نیمه آماده است که می توانیم آنرا به صورت آماده هم تهیه کنیم، البته اگر خودمان آنرا در منزل درست کنیم مطمئنا سالم تر و خوشمزه تر خواهد بود. فاصولیه را با لوبیا سفید یا لوبیا سبز و هم به عنوان خورش و هم خوراک طبخ میکنند و درست کردن آن با گوشت و بدون گوشت به صورت گیاهی هم مرسوم است. ناهار فوری و خوشمزه چی درست کنم. پاپ کورن مرغ یکی از انواع غذاهای فوری و خوشمزه ای است که می توانیم با گوشت مرغ درست کنیم.

اسنک مرغ یکی از غذاهای پرطرفدار و خوشمزه ای است که می توانیم خیلی سریع آنرا اماده کنیم. در این دستور این کیک را به صورت سرد درست می کنیم که طعم آن شباهت زیادی به سالاد الویه دارد. گوشت شسته شده را به صورت ریز و قیمهای خرد کنید. بااینحال اگر به گوشت قرمز علاقهمند هستید، خوب است سعی کنید انواع بدون چربی و بهاصطلاح لخم آن را در چک لیست خرید خانه خود قرار دهید. کدوبره یک غذای سنتی سالم و لذیذ است.

برای تهیه این غذا یک خورش خوشمزه درست میکنند، خورشی که از گوشت، نخود، پیاز و رب درست شده است. باقالی پلو با مرغ که علاوه بر اینکه می توانیم آنرا به عنوان یک وعده ساده برای خانواده درست کنیم، می توانیم از آن به عنوان غذای مجلسی در مهمانی های خود نیز استفاده کنیم. این غذای خوشمزه را این بار با گوشت مرغ درست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید