چه میزان سرم ویتامین سی گارنیر نیاز داریم؟

چه میزان سرم ویتامین سی گارنیر نیاز داریم؟

سرم ویتامین سی گارنیر یک ویتامین محلول در آب است؛ ویتامینهای محلول در آب با معدهی خالی بهتر جذب میشوند. سرم ویتامین سی گارنیر یک ویتامین محلول در آب است و این نوع از ویتامینها هنگام ناشتایی یا خالی بودن معده جذب بهتر و بیشتری دارند. سرم ویتامین سی گارنیر در سوختوساز پروتئینها نیز نقش دارد.

نحوه مصرف سرم ویتامین سی گارنیر

چه غذاهایی سرم ویتامین سی گارنیر موردنیاز ما را تأمین میکنند؟ افراد مبتلا به نقرس تورم و حملات ناگهانی و شدید درد را تجربه میکنند. عروق خونی کوچکی زیر پوست وجود دارند که اکسیژن و مواد مغذی لازم برای حفظ سلامت پوست را حمل میکنند. آنچه که پوست نیاز دارد یک جریان خون کافی و مناسب است تا تغذیه سلولها، حمل اکسیژن، رسیدن هورمونهای مورد نیاز و حذف آلودگیها و مواد جانبی به خوبی فراهم شود.

مزایا استفاده از سرم ویتامین سی گارنیر

مسئلهی بعدی که ضرورتا باید به آن توجه کنید، دوز مورد نیاز برای مصرف است. بنابراین، برای بهرهمندی از فواید سرم ویتامین سی گارنیر باید مصرف آن را به صورت منظم در برنامه غذایی خود قرار دهید. استفاده از سرم ویتامین سی گارنیر در دوران بارداری فقط و فقط باید با دستور پزشک باشد.

معایب استفاده از سرم ویتامین سی گارنیر

آهن در ساخت سلولهای خونی استفاده میشود و اگر کمبود آهن وجود داشته باشد، کمخونی ناشی از فقر آهن ایجاد میشود. الاستین سبب افزایش ضخامت، خاصیت ارتجاعی، محافظت و ترمیم سلولهای پوستی میشود. سفتی پوست به حفظ رطوبت، افزایش گردش سلولهای پوست و پر شدن و صاف شدن سطح پوست (کاهش چین و چروک) کمک میکند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید